Nasi Partnerzy

Serdecznie witamy Państwa w Naszym Centrum.


Centrum Ogłoszeń Prasowych powstało z myślą profesjonalnej obsługi osób korzystających z wszelkich form reklamy prasowej. Wychodzimy naprzeciw Państwa oczekiwaniom, dodatkowo wspomagamy przepływ ogłaszanej informacji w mediach. Działając pod egidą Krajowego Rejestru Usług Sp. z o.o. zapraszamy do współpracy w zakresie realizacji ogłoszeń w prasie lokalnej, o zasięgu ogólnopolskim, jak również w tytułach zagranicznych.

22b1b6f248a5c68f43e84f59967c1632.jpgDodatkowo oferujemy również Państwu komplementarne uzupełnienie ogłoszenia prasowego poprzez zamieszczenie jego treści również na wielu współpracujących z nami, portalach internetowych. Jako profesjonaliści jesteśmy w stanie zaproponować Państwu zawsze najlepsze i najkorzystniejsze rozwiązania. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Jesteśmy grupą ludzi, która przede wszystkim kładzie nacisk na wyznaczanie nowych, szerszych horyzontów i wyższych standardów obsługi Zleceniodawców, co łączymy z doświadczeniem.

Nie trwonimy środków i czasu na rozreklamowanie naszych usług gdyż z prawdziwą pasją skupiamy się na tworzeniu dobrego produktu - w myśl zasady, że dobre produkty same się reklamują - to właśnie wyróżnia nas na rynku. Dzięki szerokiej współpracy z Grupą Kapitałową Lexis Polska Sp. z o.o. oraz Krajowemu Rejestrowi Usług Sp z .o.o., oferujemy Państwu szereg usług dodatkowych. Posiadamy nieograniczone możliwości w zakresie e-marketingu, oferujemy dodatkowe innowacyjne pakiety służące rozpowszechnianiu informacji, mając na uwadze przede wszystkim ich skuteczność i zadowolenie Klientów. 
f9b9e4834e3ffb1a14cc281b0a1cb5fc.jpg

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą usług.

© 2012    centrumogloszenprasowych.pl     Wszelkie prawa zastrzeżone